Aktuálně probíhají LETNÍ SLEVY!!! S kódem LETO15 sleva 15% na celý Váš nákup

Zakázková výroba

Váš příběh začíná u nás

Celý příběh začíná prostým rozhodnutím, že si určitý životní moment chcete uchovat. Takový příběh je velice osobitý a nikdo kromě Vás, jej nechopí tak dokonale jako vy. Začněte tím, že nám tento příběh sdělte a společně se pokusme tento příběh zhmotnit dokonalým šperkem pro Vás. Pro představu nám můžete zaslat fotografie, náčrty i odkazy na jiné e-shopy.


 Příklady našich produktů na zakázku

 
.
.

Šperky dělané na zakázku vypráví příběh svého nositele. Nejen, že drahé kovy v kombinaci s drahokamy v čase neztrácí na své hodnotě, ale i díky našim šperkům vyrobeným na míru Vaše vzpomínky nevyblednou.

Naší prací na začátku bude kromě pečlivého naslouchání také porozumění Vašim potřebám a možnostem na základě kterých se pokusíme najít společnou cestu Vaším příběhem. Poté následuje náš příběh a tím je vytvoření šperku na který budete s láskou vzpomínat.

 

Příklady našich produktů na zakázku

.
.
.

 

Veškeré dotazy k zakázkám jsou čistě nezávazné.

Máte dotaz k zakázkové výrobě nebo byste si chtěli nechat zhmotnit Váš sen? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 722 798 530 (Po – Pá 9:00 – 17:00) nebo na náš e-mail obchod@szlato.cz