Váš příběh začíná u nás

 

Šperky dělané na zakázku vypráví příběh svého nositele. Nejen, že drahé kovy v kombinaci s drahokamy v čase neztrácí na své hodnotě, ale i díky našim šperkům vyrobeným na míru Vaše vzpomínky nevyblednou.
 

   

 

 

Celý příběh začíná prostým rozhodnutím, že si určitý životní moment chcete uchovat. Takový příběh je velice osobitý a nikdo kromě Vás, jej nechopí tak dokonale jako vy. Začněte tím, že nám tento příběh sdělte a společně se pokusme tento příběh zhmotnit dokonalým šperkem pro Vás. Pro představu nám můžete zaslat fotografie, náčrty i odkazy na jiné e-shopy.
 

 

 

Naší prací na začátku bude kromě pečlivého naslouchání také porozumění Vašim potřebám a možnostem na základě kterých se pokusíme najít společnou cestu Vaším příběhem. Poté následuje náš příběh a tím je vytvoření šperku na který budete s láskou vzpomínat.
 

 

 

Veškeré dotazy k zakázkám jsou čistě nezávazné.

Máte dotaz k zakázkové výrobě nebo byste si chtěli nechat zhmotnit Váš sen? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 722 798 530 (Po – Pá 9:00 – 17:00) nebo na náš e-mail obchod@szlato.cz

V nákupním košíku máte:
Přihlášení

Ověřený zákazník

+ Spolehlivé jednání, dobrá komunikace

- Označení firmy na zásilce, může mít vliv na zcizení zásilky

Eva Černohorská

Vše v naprostém pořádku, úprava prstenu na větší velikost, velká spokojenost. Spolehlivost, rychlost dodání. Nakupuji opakovaně a velice ráda

+ Krásné šperky za výhodné ceny

Ověřený zákazník

100% spolehlivost a několikerá spolupráce s Szlaro ,prima, doporučuji známým.