Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
309 hodnocení
5
299x
4
6x
3
3x
2
1x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ZD
Zdeňka Dörflová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2026
Nádherný kousek
Z
Zlatnictví a E-shop Szlato.cz
(Administrátor)
18.6.2026
Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupené šperky přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-) S pozdravem a přáním krásného zbytku dne za celý náš tým sZlato.cz Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
PS
Petra Sokolová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Šperky krásné, dodání rychlé. Jen za mne menší komentář k balení: nějak nechápu, proč v případě, že jsem kupovala šperky 3 a ne zrovna za pár korun, nemohl mít každý šperk svoji krabičku, místo v balení bylo a působilo by to rozhodně lépe. Jednotlivé šperky byly v pytlickach (jeden jsem kvůli tomu musela rozmotávat) a ty pak spolecne v krabičce. Ale to je jen detail a vše ostatní bylo v pořádku.
Z
Zlatnictví a E-shop Szlato.cz
(Administrátor)
11.6.2026
Dobrý den,
děkujeme Vám za krásné hodnocení našich šperků i rychlosti doručení. Velmi nás těší, že jste byla s nákupem spokojená.
Zároveň děkujeme i za Vaši připomínku k balení. Chápeme, že v případě více zakoupených šperků by samostatná krabička pro každý z nich mohla působit reprezentativněji. Z tohoto důvodu nabízíme možnost přidání dalších dárkových krabiček k objednávce. Každá objednávka od nás standardně obsahuje jednu dárkovou krabičku zdarma, protože bohužel nedokážeme předem odhadnout, zda zákazník pořizuje více šperků pro sebe, nebo je plánuje darovat jednotlivě.
Mrzí nás, pokud balení nesplnilo Vaše očekávání. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomáhá nám přemýšlet nad tím, jak naše služby dále vylepšovat.
Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a přejeme, ať Vám šperky dělají dlouho radost.
S pozdravem a přáním krásného dne
za celý náš tým
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví sZlato.cz
SS
Saša Sadilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Rychlost dodání, skvělé jednání
Z
Zlatnictví a E-shop Szlato.cz
(Administrátor)
9.6.2026
Dobrý den,
děkujeme za Vaši milou recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a podle Vašich představ. Právě spolehlivost a vstřícný přístup jsou hodnoty, na kterých si dlouhodobě zakládáme.
Vaše spokojenost nás opravdu těší a děkujeme, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost.
S přáním krásného dne
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví sZlato.cz
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Velice doporučuji tento eshop takove super a solidni jednani jsem snad jeste nezazila. Na podzim roku 2025 jsem zde objednala dceři stříbrné náušnice po pár měsících ji odpadl motýlek s eshopem jsem se zkontaktovala zda bude mozna reklamace. Náušnice jsem odeslala po 2 dnech mi pak volal ze mame opraveno a odesila zpet a to i přes to,ze pro opravě zjistil ze se náušnice se musela rozbít silou dcera hodne skáče po gauči a nejspíše se náušnice o něco zachytila a tim pádem se motýlek odtrhl i přes tuto skutečnost to bez problémů uznali a opravily. Moc děkuji za rychlé vyřízení a určitě jsem u vás neobjednala naposledy.
Z
Zlatnictví a E-shop Szlato.cz
(Administrátor)
4.6.2026
Dobrý den, děkujeme za Vaši nádhernou recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás i přes nutnost reklamace líbil. Přejeme ať dceři zakoupené náušnice přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-) S pozdravem a přáním krásného zbytku dne za celý náš tým sZlato.cz Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ ochota,dobré jednání,pěkný výběr
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás i přes skromné prostory líbil . Přejeme ať Vám zakoupené šperky přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Prstýnky NÁDHERA
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupené šperky přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Rychlé vyřízená objednávka, skvělá komunikace, zboží krásně zabalené, voňavé☺️
Doporučuji
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Nejvíce nás těší, že se Vám líbí naše balení včetně parfému, který používáme. Přejeme ať Vám zakoupené náhrdelníky přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Velký výběr produktů
+ Velký výběr velikostí
+ Přijatelné ceny
+ Rychlé dodání
+ Krásně zabalené
+ Výborná komunikace
Nic
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupené prsteny přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
MK
Martina Kubálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2026
Doporučuji všemi deseti tento obchod. Pan majitel má úžasně lidský přístup, který v dnešní době málokdo má. Náušničky pro dcerku přišly dokonale zabalené, krabička nádherně voňavá (zajímal by mě název parfému, prosím 🥰) a vše extrémně rychle.
Také bych chtěla vyzdvihnout způsob balení - na první pohled, ani podle názvu není jasné ze se jedná o šperky. To je opravdu skvěle vymyšlený krok jako ochrana proti krádeži.👏🏻
Moc a moc chválím, doporučuji a určitě to nebyla má poslední objednávka.💐
Děkuji Kubálová
Z
Zlatnictví a E-shop Szlato.cz
(Administrátor)
28.4.2026
Dobrý den, paní Kubálová,
moc Vám děkujeme za nádhernou recenzi – udělala nám opravdu velkou radost 😊
Velmi si vážíme Vašich slov o přístupu i balení. Snažíme se, aby každá objednávka byla malým zážitkem už od prvního otevření, takže nás těší, že to tak i vnímáte. A ano, „nenápadné“ balení bereme jako samozřejmost – bezpečnost zásilek je pro nás důležitá 👍
Co se týče vůně, máme radost, že Vás zaujala – používáme jemnou, čistou parfemaci, která má podtrhnout celkový dojem z balení. Rádi Vám její název pošleme do zprávy 😊
Ještě jednou děkujeme za důvěru a budeme se moc těšit na Vaši další objednávku.
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
Kvituji rychlost dodání. Krásně zabalené zboží, aniž bych o to žádala. Doporučuji.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil a to obzvláště naše "standartní" balení, které máte již v ceně a nemusíte si jej nijak připlácet. Věříme, že rozbalování šperků by mělo být vždycky příjemným zážitkem od samotného nákupu až po rozbalování šperku.
Přejeme ať Vám zakoupený náhrdelník přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Zboží naprosto přesně odpovídá popisu i fotografii a bylo doručeno téměř okamžitě.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil a obzvláště, že se nám i našemu dopravci povedlo extrémně rychle doručit šperk k Vám. Přejeme ať Vám zakoupené náušnice přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
Naprostá spokojenost, krásné šperky, doporučuji.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupený náhrdelník přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Spokojenost, doporučuji
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupené náušnice přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Vše v pořádku
+ Vyzvednutí na pobočce zdarma
+ Krásný balíček
+ Dobrá komunikace
+ Hezké výrobky
- Pouze jedna pobočka pro vyzvednutí (jinak doprava)
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil a že možnost pouze jedné pobočky pro vyzvednutí Vás od nákupu neodradila . Přejeme ať Vám zakoupený náušnice přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Skvělé rychle, doporučuji
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupený náhrdelník přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
dobrá komunikace,rychlé dodání
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupený náhrdelník přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Spolehlivost
+ Kvalita
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupený prsten přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
Vše v pořádku.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Přejeme ať Vám zakoupené náušnice přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ Přehlednost obchodu
+ Rychlost dodání
+ Super komunikace
+ Luxusně zabalený a voňavý balíček (palec nahoru)
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás a také naše balení šperků líbilo. Přejeme ať Vám zakoupené náušnice přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
+ kvalitní zboží
+ velký výběr
+ expresní zaslání
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás a také naše balení šperků líbilo. Přejeme ať Vám zakoupené náušnice přináší radost, co nejdéle to půjde. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci! :-)
S pozdravem a přáním krásného zbytku dne
za celý náš tým sZlato.cz
Ing. Petr Poloch | Majitel Zlatnictví
