Prohlédněte si naše ŠPERKY k MDŽ. S kódem MDZ24 sleva 10%

Dětské náramky

Dětské zlaté a stříbrné náramky jsou oblíbeným šperkem pro děti různých věkových kategorií. Mohou sloužit jako krásný dárek k narozeninám, křtu, prvnímu svatému přijímání, Vánocům nebo jiné speciální příležitosti. Při výběru dětského zlatého nebo stříbrného náramku je důležité zvážit velikost a design, který bude vhodný pro věk a aktivitu dítěte. Dále je dobré ujistit se, že šperk neobsahuje žádné malé díly, které by mohly představovat riziko udusení pro velmi malé děti.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Zlatý náramek s destičkou pro rytí 2,41g
4 790 Kč / ks

Náramek ve vzoru Figaro se šířkou vzoru 4,00 - 7,00 mm. Zapínání je na pérový...

+ další
14294-16
MINET Třpytivý stříbrný náramek MOTÝLEK s modrým opálem
SALECODE:MDZ24:10 MDZ24
565 Kč / ks

Šperky české značky MINET jsou jedinečné. Atraktivní a přitom stále jemný...

+ další
JMAD0040AB14
MINET Třpytivý stříbrný náramek MOTÝLEK s růžovým opálem
SALECODE:MDZ24:10 MDZ24
565 Kč / ks

Šperky české značky MINET jsou jedinečné. Atraktivní a přitom stále jemný...

+ další
JMAD0040PB14

Zde je několik hlavních důvodů, proč lidé kupují dětské zlaté a stříbrné náramky:

1. Symbolický význam: Náramky mohou být nositelem osobního nebo rodinného významu. Může jít o památku na důležitou událost nebo milník ve vývoji dítěte.

2. Trvanlivost: Zlato a stříbro jsou kovy známé svou dlouhodobou trvanlivostí. Správně udržované šperky z těchto materiálů mohou vydržet celý život a stát se tak rodinným dědictvím.

3. Estetická hodnota: Tyto šperky jsou často navrženy tak, aby byly vizuálně atraktivní a doplňovaly oblečení dítěte při speciálních příležitostech.

4. Investiční hodnota: Zlato a stříbro mají také investiční hodnotu. Ačkoli to nemusí být hlavní důvod koupě náramku pro dítě, je to příjemný bonus.

5. Možnost personalizace: Mnoho zlatých a stříbrných náramků lze personalizovat gravírováním, což dodává šperku osobní dotek. Může jít o jméno dítěte, datum narození, nebo speciální vzkaz.

6. Bezpečnost: Některé náramky jsou navrženy s bezpečnostními prvky, jako jsou bezpečnostní zámky, které zabraňují jejich náhodnému ztracení.