Prohlédněte si naše ŠPERKY ke dni otců. S kódem TATA15 sleva 15%

Náš příběh

Jsme rodinná firma, která je zde s Vámi již více než 25 let. Naši firmu založil roku 1996 náš táta (Tomáš) a do dnešního dne se věnuje stavební činnosti. Postupem času, jak firma rostla, tak se táta rozhodl v roce 2002 zaměřit na další obor podnikání a tím se stala gastronomie. Náš táta je něco jako "workoholický maniak," který nám neustále dokazuje, že věk je jen číslo a práce není nikdy dost. Proto společně s mým starším bratrem (Honzou), jsme do tohoto šíleného vlaku naskočili taky. Dnes provozujeme stabilní síť 15 gastronomických provozoven v Ostravě a blízkém okolí. Kromě gastronomie a stavebnictví jsme provozovali také síť zastaváren.

Kromě pomáhání tátovi jsme se každý s bratrem rozhodli vybudovat i něco vlastního. Můj bratr se rozhodl pro budování cateringové společnosti Profi Catering Ostrava. V tomto oboru se brácha našel a již více než 10 let pracuje na tom, aby Vám vždy dodal to nejlepší, co dokáže.

Pro mě (Petr) nastal zlomový okamžik, kdy jsem na střední škole se rozhodoval, co budu vlastně dělat. V tomto období jsem již chodil pomáhat do našich restaurací a párkrát jsem se i ocitl (pravděpodobně náhodou) na stavbě. V té době táta přišel s nápadem, že bych mohl začít pomáhat v jedné z našich zastaváren. A tak se stalo. Začal jsem vypomáhat, kde se dalo. Začal jsem být v přímém kontaktu se zákazníky, dodavateli, pracovat na skladě, učit se fotit a spravovat sociální sítě. Bylo to období kolem roku 2015, kdy jsem se rozhodl, že toto je přesně to, co chci v životě dělat a rozhodli jsme se založit naše první Zlatnictví.

  • Založili jsme e-shop
  • Udělali pár chyb ale pokračovali dál
  • Začali spolupracovat se zlatníky
  • Učili se řemeslu

I přestože začátky byly těžké, zvládli jsme se prokousat a na trhu udržet se. Dnes Vám můžeme nabídnout šperky té nejvyšší možné kvality za příznivou cenu. Řídíme se u nás heslem, že cokoliv udělat je možné, a proto nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro Vás!