Doprava & Platba

Možnosti dopravy 
 

Vámi objednaný šperk Vám doručíme způsobem, který si vyberete v nákupním košíku. Veškeré objednávky jsou u našich dopravců pojištěny do odpovídající hodnoty zásilky, a to proti poškození nebo krádeži. Maximální doba doručení může být až 10 pracovních dnů (průměr je u nás 2 pracovní dny), a to na základě skladové dostupnosti našich šperků. Veškeré informace o skladové dostupnosti naleznete u každého šperku zvlášť. Pro veškeré námi nabízené dopravce umožňujeme platbu také na dobírku, což znamená, že za svou objednávku zaplatíte až přepravci na místě.

Veškeré objednávky uskutečněné v pracovní dny do 14:00 odesíláme ještě tentýž den.

Doprava ZDARMA pro veškeré objednávky nad 3 000 Kč 

 

 

Zásilky posíláme skrze Českou poštu nebo Zásilkovnu.

U České pošty jsou veškeré zásilky posílány jakožto cenné psaní, kde je možné pojistit zásilku až do výše 1 000 000 Kč. Při odesílání zásilky trvá dodání 1-2 pracovní dny. Služba cenného psaní nabízí možnosti sledování Vaší zásilky, změny doby a místa doručení. Pakliže Vás doručovatel nezastihne, můžete si zásilku vyzvednout na nejbližší pobočce České pošty od Vámi zvolené adresy. Správně by po svém „neúspěšném pokusu o doručení“ měl dopravce nechat lístek o možnostech vyzvednutí a taky o době uložení zásilky, kterou si můžete nechat prodloužit. Pokud byste nevěděli, kde se aktuálně nachází Vaše objednávka, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.   

Česká pošta nabízí expresní doručení EMS, při kterém je garance dodání do druhého dne a to i v sobotu.

 

 

Při zvolení Zásilkovny máte možnost vybírat z tisíců výdejních míst po celé ČR a sledování Vašich zásilek skrze jejich vychytanou mobilní aplikaci. Při zvolení tohoto dopravce je vyzvedávání balíků opravdu jednoduché. Jakmile Vám objednávka dorazí do výdejního místa, přijde Vám SMS společně i s e-mailem ohledně možnostech k vyzvednutí. V SMS i e-mailu obdržíte heslo pro výdej zásilky, který sdělíte obsluze výdejního místa a do pár minut odcházíte se svou zásilkou.

Pokud jste z Ostravy, tak si můžete dojít vyzvednout objednávku na naši pobočku na ulici Horní 1471/57 v Ostravě – Hrabůvce. Na pobočce zaplaťte pohodlně kartou nebo hotově. Pakliže již máte uhrazenou objednávku skrze platební bránu nebo při využití odložené platby, tak si objednávku jednoduše vyzvedněte a do pár minut máte hotovo. Za doručení na naši pobočku nic neplatíte.

 

 

Platební metody  

U nás si můžete zvolit z klasických platebních metod (dobírka, platební převod, hotově nebo kartou osobně na naší pobočce), až po tymoderní (online platba přes platební bránu, Apple pay, TWISTO apod.). Při dobírce, můžete platit hotově nebo kartou dopravci nebo na Vámi zvoleném výdejním místě.

U nás nemusíte platit hned. Za svou objednávku můžete zaplatit až po odzkoušení, a to do 14 dnů od vyzvednutí zásilky. Pakliže Vám zakoupený šperk nebude vyhovovat, můžete jej jednoduše vrátit zpátky a za zboží stále nezaplatíte. Tato platební metoda se jmenuje TWISTO.

 

 

Ceník

 Česká republika

 Česká pošta

do 3 000 Kč

69 Kč

 Dobírka + 50 Kč

 

 Česká pošta

od 3 000 Kč

0 Kč

 Dobírka + 0 Kč

 

 Česká pošta – EMS

do 3 000 Kč

229 Kč

 Dobírka + 30 Kč

 

 Česká pošta – EMS

od 3 000 Kč

199 Kč

 Dobírka + 30 Kč

 

 Zásilkovna

do 3 000 Kč

59 Kč

 Dobírka + 30

 

 Zásilkovna

od 3 000 Kč

0 Kč

 Dobírka + 0 Kč

                                                                

 Slovensko

 Česká pošta

do 3 000 Kč

149 Kč

 Dobírka nelze

 

 Zásilkovna

od 3 000 Kč

99 Kč

 Dobírka nelze

 

Veškeré zásilky do zahraničí (Kromě Slovenské republiky) je možné realizovat až po předchozí domluvě.